ul. Obornicka 126
62-002 Suchy Las
tel./fax +48 61 / 811-50-00
tel. +48 607 632 055
Filia: os. Lecha 43
61-280 Poznań
tel. 61 / 870-70-46
tel. +48 609 186 800
            Rozwiązania, którym możesz zaufać.

Nasza firma

SOLIDNOŚĆ ▪ KOMPETENCJA ▪ GWARANCJA SUKCESU
Nasza firma jest profesjonalnym biurem rachunkowym, działającym od 1994 roku.

Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek z o.o., spółek komandytowych oraz fundacji i stowarzyszeń. Cieszymy się zaufaniem kilkudziesięciu stałych klientów, co zawdzięczamy przede wszystkim solidności i rzetelności wykonywanej pracy.

Naszym Klientom zapewniamy jak najlepszą pomoc i doradztwo, oferując kompleksową obsługę ich firm w sprawach finansowo-księgowych, podatkowych oraz kadrowo-płacowych. Dbałość o dobro i interesy naszych Klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych Klientów, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi.

Z naszego doświadczenia korzystamy również doradzając firmom, które z nami współpracują, przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na rozwój firmy w bieżącej sytuacji na rynku; wskazujemy również na kierunki mogące przyczynić się do jej rozwoju.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem towarzysząc mu na wszystkich etapach rozwoju jego działalności i oferując szeroko pojęte doradztwo. Udzielamy kompleksowej pomocy w skomplikowanych problemach księgowych, podatkowych i organizacyjnych. Każdego Klienta obsługujemy w sposób najbardziej dla niego wygodny. Na życzenie odbieramy dokumenty we wskazanym przez Klienta miejscu i czasie.

W sytuacjach kryzysowych aktywnie uczestniczymy w rozwiązywaniu gospodarczych problemów naszych Klientów, proponując programy naprawcze podnoszące ich efektywność działania i gwarantujące sukces.

Dbamy o to, aby nasze usługi były najwyższej jakości i wykonywane były zawsze na czas.

W tym celu korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz najlepszych programów księgowych i kadrowo-płacowych. Często zmieniające się przepisy podatkowe sprawiają przedsiębiorcom wiele kłopotów, my natomiast śledzimy je na bieżąco, by móc szybko reagować i odpowiednio doradzać naszym Klientom.

Pracownicy biura to osoby z odpowiednim przygotowaniem zawodowym i dużym doświadczeniem, systematycznie biorące udział w szkoleniach z zakresu podatków i rachunkowości.

Zapraszamy do współpracy.