ul. Obornicka 126
62-002 Suchy Las
tel./fax +48 61 / 811-50-00
tel. +48 607 632 055
Filia: os. Lecha 43
61-280 Poznań
tel. 61 / 870-70-46
tel. +48 609 186 800
            Rozwiązania, którym możesz zaufać.

DLACZEGO MY?

W obliczu szybko zmieniającej się sytuacji rynkowej, dużej konkurencji i stale zmieniających się przepisów podatkowych niezwykle ważne dla każdego przedsiębiorcy jest otrzymywanie rzetelnych informacji niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji operacyjnych i strategicznych.

Naszym celem jest pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu, aktywnie towarzysząc im na wszystkich etapach rozwoju ich działalności. Sprawy naszych Klientów traktujemy priorytetowo i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferując wsparcie również w sytuacjach kryzysowych.

Wysoka jakość naszych usług wynika z naszego wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego dążenia do doskonalenia własnych umiejętności. Nasi pracownicy uczęszczają na specjalistyczne wykłady i szkolenia oraz na bieżąco śledzą tematyczne publikacje.

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Gwarantując niezawodność i najwyższą jakość świadczonych usług, staramy się jednocześnie zapewnić konkurencyjne ceny.

Dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą oferujemy bezpłatne konsultacje dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej oraz wykonanie niezbędnych czynności związanych z rejestracją firmy.

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY: